Doprava od 49 Kč a pro objednávky nad 1 000 Kč doprava zdarma.
obchod@ztrade.cz 731 648 024 (PO-PÁ 7:00-17:00)

O nás

Od roku 2006 vám značka WoodWick® přináší krásné vůně, které potěší všechny smysly, a to s typickým dřevěným knotem, který při hoření praská a dodává zážitku z pálení vonných svíček jedinečný dotek útulné atmosféry. Svíčky WoodWick® jsou sofistikovaným doplňkem s jedinečnou vůní, prezentovanou v elegantních sklenicích a "lodích" ve tvaru elipsy.


Náš příběh

2006

V tomto roce vznikla značka WoodWick a uvedla 12 základních vůní, které přinesly zákazníkům potěšení z uklidňujícího zvuku praskajících knotů.

2010

V tomto roce spatřila světlo světa řada WoodWick Trilogy, která nabídla kombinace prémiových vůní v jedné svíčce. Každá svíčka Trilogy přináší unikátní vonný akord s třemi vrstvami různých, avšak vzájemně sladěných vůní, každá vrstva má jinou barvu, takže svíčky jsou jedinečné i na pohled.

2011

WoodWick uvedl svíčky PlusWick®. Tento patentovaný knot ve tvaru křížku je vyroben z přírodního dřeva. Když ho zapálíte, čeká vás jemné praskání a jedinečný zážitek pro všechny vaše smysly.

2016

Značka WoodWick se stala součástí skupiny interiérových vůní společnosti Newell a zařadila se tak po bok světoznámých značek Yankee Candle a Millefiori Milano. Tímto si skupina Newell nadále upevnila pozici světové jedničky na trhu interiérových vůní.

2018

Expandujeme, mimo jiné díky zařazení nabídky vůní WoodWick do prodejen Yankee Candle®. Milovníci prémiových vonných svíček tak mají na půdě značkových obchodů mnohem širší výběr, zejména u unisex kořeněných a dřevitých vůní, na které se WoodWick specializuje.

2019

Rok 2019 znamenal uvedení tyčinek do auta, abyste si mohli užívat svou oblíbenou vůni i na cestách. Unikátní tvar je estetický i praktický.

2020

Představujeme krásnou a hlavně praktickou novinku - aroma difuzér se speciálně zkoseným víčkem proti ukápnutí vonného oleje. Ideální pro nešiky a rodiny s dětmi či zvířaty...

2021

Začínáme spolupracovat s influencery v oblasti interiérového designu, módy a gastronomie. Díky jejich zkušenostem s našimi svíčkami vzrůstá mezi jejich fanynkami a fanoušky povědomí o tom, jak vytvořit doma oázu útulnosti, jak se obklopit věcmi, které nám dělají radost každý den.

Všechna práva vyhrazena © WoodWick 2024