Doprava zdarma od 1 000 Kč
731 648 024 (PO-PÁ 9:00-18:00) | obchod@ztrade.cz

Dřevité/orientální

Od hřejivých zemitých tónů jako je pačuli po cedrové dřevo, vanilku a ambru.

Cozy CabinCozy CabinÚtulná chata Evening Bonfire - Příjemná vůně lesa přinášející vzpomínky na chladné noci kolem doutnajícího ohně s nejbližšími přáteli. Oudwood - Staletí uznávaná pryskyřice stimuluje mysl svou nenapodobitelně hřejivou sladkou a pepřově kořeněnou vůní. Wood Smoke - Vůně cedru a žhavých uhlíků vytvoří nostalgický pocit hořícího praskajícího ohně.Dark PoppyDark PoppyTmavý mák Omamná směs máku a teaku se mísí s tóny citrusového koření, ambry a dřev.FiresideFiresideKrb Naše slavná vůně přináší harmonii ambry, vetiveru a pižma, které nejlépe vystihují atmosféru útulného večera u hořícího krbu.Forest RetreatForest Retreat

Vonná kompozice se 3 vrstvami vůní, které jsou vzájemně sladěné, prolínají se a vytvářejí vonný akord, který se v čase mění. Forest Retreat obsahuje tyto vůně: Redwood, exotickou Amber & Incense a Sacred Smoke.

Frasier FirFrasier FirFraserova jedle Vůně, dokonale evokující aroma čerstvě uříznuté borovice za mrazivého zimního rána.OudwoodOudwoodOudové dřevo Svůdná ambra a aromatické oudové dřevo v úchvatné kombinaci s krémovou vanilkou a podtóny kouřového kadidla.Sand & DriftwoodSand & DriftwoodPísek a naplavené dřevo Dokonalá souhra sluncem vyšisovaného dřeva, mořské trávy a jemného bílého písku.Smoked JasmineSmoked JasmineKouřový jasmín Jemné okvětní lístky jasmínu s hřejivým cedrem a kouřovým kadidlem. Vrchol: ananas, květ limetky, grapefruit. Srdce: jasmín, zimolez, tuberosa. Základ: guaiacové dřevo, otevřeným ohněm opálené dřevo, cedr.Sacred SmokeSacred SmokePosvátný kouř Dřevo Palo Santo se mísí s vůní kořeněného hřebíčku a pižmově hlubokých tónů. Vrchol: hřebíček, skořice, borové jehličí. Srdce:  dřevo Palo Santo, broušený semiš, teplé mléko, muškátový oříšek, kůže. Základ: březová míza, labdanum, olibanum, balzámová jedle, fialové dřevo, dubový mech, ambra a pižmo.Warm WoodsWarm WoodsHřejivá dřeva Fireside - naše slavná vůně přináší harmonii ambry, vetiveru a pižma, které nejlépe vystihují atmosféru útulného večera u hořícího krbu. Redwood - sofistikovaná vůně, kombinující sytou vůni červeného dřeva se santálovým dřevem a aromatem jemné ambry. Sandalwood Clove - voňavé santálové dřevo v kombinaci se sladkým hřebíčkem.White TeakWhite TeakBílý teak Svěží větve balzámové jedle v kombinaci se santálový dřevem, dubem, mechovým stromem a cedrovým dřevem.Wood SmokeWood SmokeKouř a dřevo Jedinečná vůně cedru a žhavých uhlíků vytvářejí nostalgický pocit útulnosti u praskajícího ohně.HumidorHumidorPouzdro na doutníky Unikátní kombinace tabákových listů, jemného semiše a květu broskvoně. Skvělá pro muže.

Vrchol: něžná orchidej, zelený mech.
Srdce: hřejivé koření, kůže s patinou, pižmo, orientální dřevo, vanilkový lusk, divoká lilie.
Základ: santálové dřevo, fazole tonka, kůže, hebká ambra.

Suede & SandalwoodSuede & SandalwoodSemišové santálové dřevo Ylang ylang, vanilka a semiš, zahalené v útulné vrstvě mléčného santálového dřeva.

Vrchol: zelené listy, květ tabáku, santálové dřevo.
Srdce: Ylang z Madagaskaru, semínko koriandru, semišový akord, vanilka.
Základ: santálové a cedrové dřevo, indonéské pačuli, fazole tonka, ambra, benzoin, pižmo.

Amber & IncenseAmber & IncenseAmbra a kadidlo Sytá ambra a santálové dřevo s kouřovými podtóny exotických koření a bylin.Black PeppercornBlack PeppercornČerné zrnko pepře Směs pepře a zemitých koření, zahalená ve vůni sladké ambry a krémového santálového dřeva.

Vrchol: celý pepř, kardamom, muškátový oříšek.
Srdce: cedrové dřevo, Elemi, koriandr.
Základ: ambra, santálové dřevo, vetiver.

Stone Washed SuedeStone Washed SuedeSepraný semiš Štiplavý pepř, sladký jasmín a přitažlivé aroma ambry v souladu s důvěrně známou vůní semišové kůže.

Vrchol: růžový pepř, šafrán.
Srdce: kůže, jasmín, orris, malina.
Základ: ambra, pačuli, vanilka, pižmo.

Lavender & CedarLavender & CedarLevandule a cedr Tóny růžového pepře a aromatické levandule v dokonalé harmonii s květem šalvěje, pačuli a světlými dřevy.

Vrchol:
listová zeleň, růžový pepř, strouhaná citronová kůra.
Srdce: levandule, cypřiš, květ šalvěje, jedlové jehličí.
Základ: pačuli, bílá ambra, světlá dřeva.

Mountain AirMountain AirHorský vzduch Unikátní a čistá kombinace tří vůní ve vzájemně se prolínajících vrstvách: Black Peppercorn, Wood Smoke, Lavender & Cedar. Pikantní pepř, okouřené dřevo, levandule a cedr. Black Peppercon - směs pepře a zemitých koření, zahalená ve vůni sladké ambry a krémového santálového dřeva. Wood Smoke - jedinečná vůně cedru a žhavých uhlíků vytvářejí nostalgický pocit útulnosti u praskajícího ohně. Lavender & Cedar - tóny růžového pepře a aromatické levandule v dokonalé harmonii s květem šalvěje, pačuli a světlými dřevy.

Velvet TobaccoVelvet TobaccoSametový tabák Vůně vanilky, tabáku, křížal a skořice jsou obklopené aromatem santálového dřeva a opáleného cedru.

Vrchol: skořice, bergamot, sušená švestka
Srdce: tabák, vanilka, kadidlo
Základ: cedrové a santálové dřevo, pačuli

Novinka
Indigo SuedeIndigo Suede

Modrý semiš.
Lákavé spojení vůně kůže a pačuli, k němuž se sofistikovaně přidávají tóny fialky, cypřiše a ambry.

Vrchol: kůže, fialka, pelargónie
Srdce: cypřiš, semiš
Základ: ambra, pižmo, pačuli

Novinka

Všechna práva vyhrazena © WoodWick 2021