Doprava zdarma od 1 000 Kč
731 648 024 (PO-PÁ 9:00-18:00) | obchod@ztrade.cz

Bylinkové/zelené

Zelené svěží vůně jako čerstvě posekaná tráva, rozdrcené listy nebo zahradní bylinky.

Garden OasisGarden OasisZahradní oáza Zelené květinové tóny jsou doplněny jemnými tóny sladkého citronu a grepu a vytvářejí osvěžující bylinkový akord. Bergamot & Basil - Uklidňující vůně bylinek. Willow - Tato zelená vůně kombinuje květ vrby a osvěžující tóny mořské vody.

Lavender SpaLavender SpaRelaxační levandule Užijte si den v lázních s uvolňující vůní esenciálních olejů speciálně sesbírané levandule a eukalyptu.

Lemongrass & LilyLemongrass & LilyCitronová tráva a lilie Zelené květinové tóny se spojují s jemnou vůní sladkého citrónu a grepu do osvěžující kompozice rostlin.

White tea & JasmineWhite tea & JasmineBílý čaj a jasmín Čistý bílý čaj a špetka jasmínu se setkávají v něžném objetí s vůní červeného cedru a růže.

Mountain TrailMountain TrailHorská stezka Vonná kompozice se 3 vrstvami vůní, které jsou vzájemně sladěné, prolínají se a vytvářejí vonný akord, který se v čase mění. Mountain Trail obsahuje: zeleně svěží jedlovou Evergreen, vůni žhavých dřevěných uhlíků Wood Smoke a vůni borovice za mrazivého zimního rána Frasier Fir

Solar YlangSolar YlangČerstvý bergamot Vytváří nádherný buket bílých květin spolu s jasmínem, tuberózou a ylang ylangem.

Vrchol: vodní a mořské tóny, kardamon, heliotrop, bergamot.
Srdce: jasmín, bílé květiny, tuberóza, ylang, labdanum.
Základ: pryskyřice benzoe, tonkové boby, santálové dřevo, pižmo.

Sage & MyrthSage & MyrthŠalvěj a myrha Svěží a příjemná směs myrhy, bergamotu, santálového dřeva a levandule.

Vrchol: bergamot, skořice, levandule
Srdce: kadidlo, šalvěj, myrha
Základ: cedr, santálové dřevo, pačuli

Juniper & SpruceJuniper & SpruceJalovec & smrk
Svěží jalovcové bobule, modrý smrk a vůně zmrzlé šalvěje. Perfektně vyvážená vonná kompozice, kterou doplňují tóny tuberózy a cedru.

Vrchol: zmrzlá šalvěj, kuličky jalovce, věnec žaludů
Srdce:  tuberóza, pelargónie, modrá bazalka
Základ: modrý smrk, cedr, skořice

Všechna práva vyhrazena © WoodWick 2021