Doprava zdarma od 1 000 Kč
731 648 024 (PO-PÁ 8:00-18:00) | obchod@ztrade.cz

Naprosto nepostradatelná zbytečnost

Vonné svíčky WoodWick jsou dokonalým "guilty pleasure". Je snadné jim propadnout a předsevzetí, že žádnou další nepotřebujete, často pohoří. Nebo spíš shoří - v zářivém plameni dalšího voňavého úlovku... Jsou také známkou dobrého vkusu, jejich špičková kvalita - od komplexních vůní, přes luxusní sklenice až po patentovaný dřevěný knot - uspokojí smysly i těch nejnáročnějších milovníků interiérových vůní.
@liz.morrow

Interiérová designérka Liz se nedávno s manželem přistěhovala do rodinného domku v americké Tacomě. Má skvělý smysl pro detail a dává si na zařizování svého nového domova záležet. Svíčky WoodWick neodmyslitelně patří ke chvílím, kdy odpočívá. Liz zatím nemá vlastní krb, takže oceňuje lodě s tančícím plamenem, třeba v nové vůni Juniper & Spruce. Mezi další oblíbence patří Indigo Suede, Smoked Walnut & Maple a Trilogy Café Sweets. Hořící svíčky krásných barev se přirozeně stávají srdcem místnosti, kde se mladý pár večer sejde, nebo kde Liz přemýšlí, jak zkrášlit domov sobě a svým klientům.

@cocktailsbyadam

Adam Way je fotograf a barman v populárních barech na Alki Beach v americkém Seattlu. Vytváří úžasné koktejly a všechny jeho drinky srší fantazií, dokonce vytvořil speciální, inspirovaný svou oblíbenou vůní WoodWick Spiced Blackberry. "Jak se mění sezóna, je důležité zastavit se a ocenit každodenní drobnosti, třeba útulné večery doma. Mým tajemstvím, jak se popasovat se zimou a tmou, je praskající knot svíčky WoodWick a správně sladěný koktejl." Ó jak ti rozumíme, Adame. Tak bottoms up!

@ericgoldie

Realitní makléř z New Yorku si potrpí na to nejlepší. Woodwick je známkou dobrého vkusu, Erica baví hlavně hebká uklidňující Vanilla Bean. Po náročném dni a běhání s klienty po nemovitostech ho dokáže rychle zrelaxovat. Rád má i ovocnou Spiced Blackberry a o víkendu si užívá svíčku Trilogy s třemi vrstvami vůní. Nejvíc na svíčkách miluje praskání knotu!

@beestiing

Brittany je influencerka z Houstonu, která miluje módu, design a cestování, ale hlavně dělá parádní koktejly, její profil se jimi jen hemží. Brittany prostě užívá život plnými doušky a z plných plic a u toho WoodWick nemůže chybět. Asi vás nepřekvapí, že zvolila novinku Elderberry & Bourbon - ta je pro milovníky kvalitního pití jako stvořená, dokonale podtrhne uvolněnou večerní atmosféru.

@philcohen_

Phil Cohen se označuje za "uměleckého ředitele, taťku a nadšence designu". Věnuje se zařizování interiérů, nábytku, módě a focení. Prostě člověk pro WoodWick jako stvořený! Má rád Trilogy Warm Woods a ve svých vtipných videích si pěkně pohrál i se svíčkou Spiced Blackberry - víte, jak se z misky ostružin stane svíčka? Podívejte se na jeho profil, Phil je hotový kouzelník!

Všechna práva vyhrazena © WoodWick 2022